Glass -Co Cup Runda 2 !!!

Już jutro Polonia powraca na boisko po przerwie związanej z okresem świąteczno - noworocznym.

Naszym przeciwnikiem będzie ekipa Burnside United.Spotkanie zostanie rozegrane w ramach drugiej rundy Glass-Co Cup

Drużyna Burnside United na co dzień występuje w Division 2D. Aktualnie zajmują w swojej grupie 4 miejsce gromadząc po rozegraniu 7 meczy 7 punktów (2 wygrane,1 remis,4 porażki)

Faworytem tego spotkania przynajmniej na papierze jest prowadzony przez Grzegorza Nowaka zespół Polonii,jednak wielką niewiadomą jest forma jaką będą przedstawiali nasi gracze.

Co nowego w Polonii ??

Na pewno cieszy fakt frekwencji na piątkowym treningu,jak i podejście do wtorkowego treningu z ubiegłego tygodnia w którym uczestniczyło 9 graczy pomimo tragicznej pogody.Czapki z głów Panowie za takie zaangażowanie.

Do zespołu dołączyło kilka nowych twarzy oraz po dłuższej przerwie powrócił do treningów Damian Krupa,który swoim zaangażowaniem oraz profesjonalnym podejściem będzie sporym wzmocnieniem dla naszego zespołu.Ciekawym zawodnikiem jest także Mateusz Czubak,który bardzo pozytywnie prezentuje się podczas treningów jednak z pełną oceną musimy poczekać aż do rozegrania przez niego spotkania o stawkę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Polonii na spotkanie w ramach drugiej rundy Glass-Co Cup

Glass-Co Cup Round 2

Polonia Glasgow - Burnside United