Nowy dział Finanse klubu

W dniu dzisiejszym został utworzony nowy dział na naszej stronie Finanse klubu. Będzie to miejsce gdzie znajdziemy aktualny stan naszej klubowej kasy(aktualizacja na koniec każdego miesiąca). Dział stworzony po to aby każdy zawodnik oraz potencjalny sponsor mógł sprawdzić na co zostają wydawane fundusze Polonii Glasgow

Pewnie każdego "nowego" zawodnika naszego klubu zastanawiało na co idą zbierane tuż po treningu pieniądze (kwota 3 funtów) oraz przed każdym meczem sparingowym i ligowym (kwota 6 funtów)

Jesteśmy typowo amatorską drużyną,występującą w rozgrywkach zarządzanych przez SAFA,nie mamy żadnej pomocy ze strony związku jak i jednostek terytorialnych Wielkiej Brytanii,w przeciwieństwie do systemu jaki obowiązuję na terenie Polski gdzie finansowanie klubów amatorskich(do VI ligi włącznie) leży w gestii samorządów terytorialnych(gminy,miasta).

Musimy za WSZYSTKO SAMI PŁACIĆ !!!

Oczywiście jesteśmy także elastyczni i staramy się pozyskać prywatnych sponsorów,o wynikach tychże poszukiwań również będziemy informować

Aktualnie koszt wynajmu boiska to:

-trening: 47 funtów za 1 h użytkowania 1/3 boiska

-sparing/mecz ligowy: 83 funty za 90 minut

Można zapytać a co z "nadwyżką"  pieniędzy,gdy na treningu zjawia się grupa ok 20 osób lub więcej a koszt zapłaty za trening ciągle się nie zmienia?

Jednak wydatki w klubie to nie tylko zapłata za boisko.To także koszt zakupu nowych piłek, koszt zakupu sprzętu sportowego, wody mineralnej oraz wyposażenie apteczki medycznej. Niestety to wszystko kosztuje dlatego musimy sami zadbać o te właśnie sprawy, a to co wywalczymy poprzez pozyskanie ewentualnych sponsorów podniesie tylko status naszego klubu.

Więcej info w zakładce Finanse klubu

PAMIĘTAJCIE RAZEM BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ POLONII GLASGOW !!!