Pierwsza porażka !!!

Polonia zaznała dzisiaj pierwszej porażki.Ekipa Westend United była tego dnia znacznie skuteczniejsza i to ona schodziła z boiska jako zwycięska

W pierwszej połowie nasza drużyna starała się narzucić swój styl gry,jednak kompletnie nic się "nie kleiło". Ekipa gości ograniczała się do prostych rozwiązań  jakim było granie długich piłek na afere za plecy obrońców i to jak się okazało przyniosło wymierny skutek jakim były stracone przez naszą drużynę 3 bramki w tej części gry.Nasz bramkarz dwukrotnie został w bardzo prosty sposób pokonany poprzez "przelobowanie".Trzecia bramka padła po dośrodkowaniu z bocznego sektora gry i dołożeniu precyzyjnym nogi napastnika gości.Polonia miała w tej części gry miała swoje okazje jednak tego dnia nasz napastnik Kamil Leszczyński nie miał najlepiej nastawionego celownika.

W drugiej połowie na boisku zameldowało się pięciu nowych zawodników i obraz gry zdecydowanie zmienił się na korzyść Polonii.Dużo akcji szczególnie prawą stroną boiska stwarzało sporo sytuacji,jednak były one kolejno marnowane przez Kamila Leszczyńskiego,Daniela Chylika oraz Grzegorza Nowaka.Honorowego gola dla naszej drużyny zdobył Mateusz Mroczek precyzyjnym uderzeniem z dystansu.

Polonia Glasgow - Westend United 1:3(0:3)

Bramka:Mateusz Mroczek