Polonia "A"-Polonia "B" 5:7 !!

Nasza drużyna rozegrała w dniu dzisiejszym wewnętrzny sparing. Do dyspozycji trenera było 23 zawodników( kilka osób nieobecnych). Zespół Polonii "B" pokonał ekipę "A" 7:5. Momentami gra wyglądała naprawdę dobrze jednak zbyt często w poczynania naszych graczy wkradała się nonszalancja,która powodowała utratę głupich bramek przez obie nasze drużyny.Nie brakowało walki,jednak jedna z nich fatalnie zakończyła się dla naszego snajpera Damiana Krupy.Podczas walki o piłkę przy stałym fragmencie gry upadł niefortunnie na bark i niestety musiał opuścić plac gry i udać się do szpitala.Mamy nadzieję że Damian szybko powróci do zdrowia, ponieważ każdy widział dzisiaj jak ważnym jest dla Polonii zawodnikiem.

Obszerna fotorelacja z tego spotkania już wkrótce.