Startujemy w Maju !!!!

Polonia Glasgow Reaktywacja!! Tak można w skrócie nazwać to co właśnie zaczyna raczkować a co mamy zamiar postawić na solidnych nogach. Odbudowujemy a raczej budujemy nowy solidny klub, który będzie prawdziwą wizytówka poloniejnej społeczności w Glasgow. Aktualnie pracujemy nad obsadą pozycji w klubie, nad zmianą image i postrzeganiem go w tutejszym środowisku. Poszukujemy osób chętnych do współpracy na poziomie sportowym jak i potencjalnych sponsorów.

Każdego kto chciałby pomóc w tworzeniu historii oraz kto chciałby reprezentować barwy naszego klubu zaprasamy gorąco do kontaktu z adminem strony.

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu w którym znajdziecie sporo ciekawych artykułów związanych z klubem, nadchodzących meczy, zdjęć ze spotkań oraz wyników bieżących spotkań

Więcej szczegółów niebawem