Inauguracja rozgrywek !!!

To już jutro!!! Polonia Glasgow rozegra swój pierwszy mecz ligowy w ramach I kolejki rozgrywek grupy 7 Division 2.Naszym przeciwnikiem będzie ekipa Calderside AFC. Faworytem spotkania będzie na pewno bardziej doświadczona w rozgrywkach ligowych ekipa gości,jednak nasi zawodnicy nie stoją na straconej pozycji,gdyż długi okres przygotowań jaki przeszła Polonia został dobrze przepracowany i właśnie wspomniane przygotowanie będzie naszym głównym atutem.

Okres wakacyjny powoduje to że Polonia niestety przystąpi do swojego pierwszego meczu osłabiona brakiem kilku zawodników,którzy aktualnie przebywają w Polsce.W meczu z Calderside AFC nie zagrają Kamil oraz Przemek Leszczyńscy,Damian Przepiórka,Patryk Ładyński,Daniel Chylik.Pod znakiem zapytania staje również występ naszego środkowego pomocnika Arkadiusza Warasinkiego.Z powodu kontuzji doznanej w ostatni meczu sparingowym trener nie będzie mógł skorzystać z usług Mateusza Mroczka.Polonia posiada jednak wartościowych zmienników,którzy będą chcieli pokazać w tym meczu,że zasługują na grę w wyjściowej jedenastce.

Jednym słowem "żarty" się skończyły i przystępujemy do tego na co czekali wszyscy którzy zgłosili akces do gry w Polonii.Nie ma miejsca na kalkulacje,błędy,odkładanie nogi.Nie ważny jest styl w jakim osiągniemy założony cel.

Polonio !! Gramy o zwycięstwo !!!

Division 2 Grupa 7

I kolejka