Koniec marzeń o Pucharze !!!

Polonia Glasgow przegrała  4:0 (1:0) z drużyną Alpha Afc i odpadła z rozgrywek o Puchar Szkocji.Niestety cel jaki był założony czyli pozostanie w tych prestiżowych rozgrywkach jak najdłużej został brutalnie zweryfikowany już w pierwszym naszym spotkaniu.Spotkanie wygrali wysoko gospodarze jednak gdyby tego dnia nasi zawodnicy mieli lepiej nastawione celowniki(trzykrotnie grający trener Nowak zmarnował 100% sytuacje) to kto wie jak by się to spotkanie zakończyło.Gospodarze dodatkowo wykonywali rzut karny podyktowany za faul naszego obrońcy na napastniku gospodarzy,jednak bramkarz Polonii był górą w tym indywidualnym pojedynku.

Jednak to nie porażka w tym spotkaniu jest najbardziej martwiąca a podejście oraz zachowanie zawodników naszej drużyny.To tylko amatorski puchar,amatorska drużyna,amatorska liga.Jednak mimo tego można mieć PROFESJONALNE podejście do tego co się robi,SZACUNEK do kolegi z drużyny oraz JAJA aby zachować twarz po porażce.

Alpha AFC - Polonia Glasgow 4:0 (1:0)