Presidents Cup Runda 1

Pucharowych rozgrywek ciąg dalszy.Po ubiegłotygodniowej zakończonej już niestety przygodzie w Pucharze Szkocji Polonia rozpoczyna drogę po President Cup.Losowanie nie było dla nas najbardziej szczęśliwe.Nasi zawodnicy zmierzą swoje siły z ekipą Third Lanark.Rywale to aktualnie drużyna występująca w grupie 2A. Awans uzyskali w bardzo imponującym stylu wygrywając wszystkie swoje grupowe spotkania strzelając 23 bramki i tracąc tylko 7. Polskie Orły przystąpią do tego spotkania osłabione brakiem kilku podstawowych zawodników(kapitan Kristof Skoczylas,Damian Przepiórka,Łukasz Waslowicz,Dariusz Kawecki,Arkadiusz Warsinski). Kadra Polonii jest jednak spora i to zmiennicy będą musieli udźwignąć ciężar odpowiedzialności i poprowadzić do zwycięstwa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny !!!!

Presidents Cup  Round 1

Third Lanark - Polonia Glasgow