Ostatni akcent w grupie 7

Jutrzejsze spotkanie będzie już ostatnim akcentem rozgrywek grupowych w Division 2.Po ubiegłotygodniowej kompromitacji Polonia w swoim 6 meczu grupowym będzie podejmowana przez ekipę Lanarkshire Eagles.Obie ekipy doskonale zdają sobie sprawę z rangi tego spotkania,które zdecyduje która z drużyn zajmie 2 miejsce w grupie.W poprzednim spotkaniu po miedzy tymi zespołami padł wynik 6:4 na korzyść Polonii.Jednak nie było to łatwe spotkanie,i tylko dzięki morderczemu pościgowi za rywalem udało się przechylić wynik spotkania na naszą korzyść.

Polonia przystąpi do tego meczu osłabiona brakiem kilku zawodników, jednak zmiennicy powinni unieść ciężar tego spotkania jeśli tylko podejmą wyzwanie i będą odpowiednio skoncentrowani i zdyscyplinowani na boisku.

Wszelkie pozaboiskowe sprawy schodzą na boczny tor,liczą się tylko 3 pkt !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Polonii na to spotkanie

Division 2 Group 7

Lanarkshire Eagles - Polonia Glasgow