Wstyd Polonio,wstyd !!!!!

W zakończonym przed godziną spotkaniu nasza drużyna sensacyjnie została pokonana przez ekipę Eastfield Star 6:5.Nasi przeciwnicy którzy dotychczas nie zdobyli nawet punktu w 4 poprzednich spotkaniach tym razem zainkasowali pewnie komplet punktów,sprowadzając na ziemie zawodników Polonii i rozwiała marzenia o wygraniu grupy.Polonia zawiodła w każdym elemencie gry.Tragicznie wyglądała gra defensywna naszego zespołu a o grze ofensywnej i kolejnych sytuacjach jakie miał nasz zespół lepiej już nic nie wspominać gdyż indolencja strzelecka jest już poniżej krytyki.Bramki w tym spotkaniu zdobyli Kamil Leszczyński 2,Grzegorz Nowak 2 oraz Damian Hornung.

Poziom jaki zaprezentowała nasza drużyna z outsiderem naszej grupy oraz podejście do gry zawodników osiągnął totalne dno.Można przegrać spotkanie,być słabszą drużyną,mieć słabszy dzień,ale nie można po "frajersku"marnować to na co wszyscy pracowali od maja.

Division 2 Group 7

Eastfield Star - Polonia Glasgow 6:5 (4:3)

Bramki:Kamil Leszczyński 2,Grzegorz Nowak 2,Damian Hornung

Plan treningów na najbliższy tydzień