Polonia Glasgow vs. Real Albion !!

Już jutro Polonia Glasgow rozegra swój kolejny mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Realu Albion na co dzień występująca w rozgrywkach Division 1/Airdrie/Coatbridge Sunday League. Real Albion w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w swojej lidze i niestety nie awansował do wyższej klasy rozgrywkowej.Mimo tego był to jednak najlepszy sezon w historii tego zespołu gdyż ekipa Realu Albion zdobyła Puchar Ligi w finale pokonując swoich przeciwników 3:2.Spotkanie było rozgrywane na stadionie pierwszoligowej profesjonalnej drużyny Airdrie.W ubiegłym sezonie barwy Realu Albion reprezentował nasz grający trener Grzegorz Nowak oraz bramkarz Tomasz Kmin.Z pewnością będzie to najbardziej wymagający rywal dla naszego zespołu na tym etapie przygotowań.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich sympatyków naszego klubu

Polonia Glasgow - Real Albion

Kick off 14:00