Porażka na własne życzenie

Polonia przegrała drugi z rzędu mecz kontrolny tym razem w stosunku 4:3 z ekipą Realu Albion

Spotkanie rozpoczęło sie od wspólnego badania sił, przy czym to nasi zawodnicy mieli więcej z gry.Kolejny jednak raz zawodziła u nas skuteczność która wyrasta na największy mankament naszego zespołu.Doskonałe okazje w pierwszej połowie zmarnowali Kamil,Mateusz oraz Michael.Tylko raz w tej części gry udało się "ukuć"rywala.Bramkę zdobył Kamil Leszczyński.Goście praktycznie nie zagrozili naszej bramce strzeżonej przez Tomasza Kmina.Najgroźniejsze sytuacje stwarzali tylko po stałych fragmentach gry.

Druga część rozpoczęła się od kolejnych zmarnowanych sytuacji przez naszą drużynę.tym razem do listy nieskutecznych graczy dołączył Daniel Chylik.Goście co prawda przejęli inicjatywę jednak to Polonia wyszła na dwubramkowe prowadzenie.Strzelcem został Grzegorz Nowak który płaskim strzałem w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi.Bramka na 2:0 zamiast na nas podziałała mobilizująco na gości którzy ruszyli do odrabiania strat i w momencie zrobiło sie 2:2. Gdy wydawało się że padnie trzecia bramka dla Realu to Polonia zdobyła gola po błędzie bramkarza.Bramkę zdobył Kamil Leszczyński. Ostatnie 10 minut spotkania do "nawałnica" Realu Albion na naszą bramkę,która niestety dlaPolonii przyniosła  efekt w postaci dwóch bramek i to nasi przeciwnicy zeszli z boiska jako zwycięzcy.

Reasumując Polonia rozegrała bardzo pożyteczny sparing,który dał wiele odpowiedzi co do przydatności oraz pozycji poszczególnych zawodników

Polonia Glasgow - Real Albion 3:4(1:0)

Bramki:Kamil Leszczyński 2.Grzegorz Nowak