Smak "zemsty".Real Albion pokonany !!!

Polonia Glasgow pewnie pokonała w dniu dzisiejszym Real Albion 5:1 prowadząc do przerwy 2:1.Tym samym poloniści "zemścili sie" za porażkę w pierwszym spotkaniu pechowo przegranym 4:3.Dominacja naszej drużyny widoczna była przez całe spotkanie a bilans pięciu strzelonych bramek jest najniższym wymiarem kary dla naszych rywali.Bramki w tym spotkaniu strzelali Grzegorz Nowak 3,Kamil Leszczyński oraz "Żaba" który piękną główką pokonał bramkarza gości i była to dla niego pierwsza bramka w barwach naszego zespołu.Trzeba również wspomnieć że graliśmy ostatnie 15 minut w osłabieniu po "głupiej"czerwonej kartce dla naszego obrońcy oraz tylko z dwoma zawodnikami na rezerwie.Dziękujemy drużynie Real Albion za pożyteczny sparing i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Więcej o meczu wkrótce.....

Dostępna będzie również obszerna galeria zdjęć z tego spotkania.Zapraszamy do odwiedzania naszej zakładki Galeria.

Serdeczne podziękowania dla naszej pani fotograf Sary Nowak za wykonaną pracę oraz poświęcony czas.

Polonia Glasgow - Real Albion 5:1 (2:1)

Bramki:Grzegorz Nowak 3,Kamil Leszczyński, "Żaba"