Podtrzymać zwycięską passę. Polonia vs.Westhill Utd

Po dwóch ostatnich wygranych spotkaniach sparingowych nasza drużyna w dniu jutrzejszym rozegra swój przedostatni mecz sparingowy przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.Przeciwnikiem będzie zespół Westhill Utd występujący w Division 2.Patrząc na formę jaką nasi zawodnicy prezentowali w ostatnich meczach kontrolnych a szczególnie w meczu z Realem Albion oraz mając na uwadze że w tygodniu frekwencja na treningach była wysoka można śmiało stwierdzić że faworytem w tym spotkaniu powinna być Polonia Glasgow.Tym bardziej że po kontuzjach powracają wartościowi dla nas zawodnicy,a ciągle czekamy także na powrót kilku chłopaków z wakacji.Rywalizacja o miejsce w składzie zapowiada się więc bardzo pasjonująco.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie sympatyków naszej drużyny

Drużyna Westhill United

Polonia Glasgow - Westhill United