Tylko zwycięstwo !!!

Jutro w samo południe nasza drużyna rozegra swój piąty ligowy pojedynek.Przeciwnikiem będzie ekipa Eastfield Star.W pierwszym spotkaniu pomiędzy naszą drużyną a Eastfield padł wynik 6:1 na korzyść polskiego teamu.Bramki w tym spotkaniu zdobywali Grzegorz Nowak,Michael O'Friel,Damian Krupa,Łukasz Waslowicz,Daniel Chylik oraz Krzysztof Kierys.Z całej tej szóstki zdobywców bramek przeciwko Eastfield w jutrzejszym spotkaniu wystąpi tylko Nowak.Pozostali gracze są albo kontuzjowani albo z racji nieobecności na treningach nie załapali się do kadry meczowej.W ostatnim spotkaniu Polonia zremisowała w meczu na szczycie z ekipą Calderside AFC 2:2 natomiast Eastfield Star zostało rozgromione w meczu z Lanarkshire Eagles aż 14:1.Polonia mając tyle samo punktów co Calderside musi więc oprócz oczywiście pokonania rywali mieć na uwadze ilość zdobytych bramek ,tak więc w dniu jutrzejszym będzie bardzo ważna koncentracja pod bramką przeciwnika.Mamy nadzieję że nasi piłkarze pokażą cały wachlarz swoich możliwości i orbonią tym samym pozycję lidera grupy 7.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie sympatyków naszego zespołu !!

DIVISION 2 GROUP 7

Eastfield Star - Polonia Glasgow