Utrzymać pozycję lidera

W niedzielę 17 sierpnia nasz drużyna rozegra spotkanie ligowe w ramach III kolejki rozgrywek Grupy 7.Przeciwnikiem będzie ekipa Lanarkshire Eagles.Rywale w rozegranych dotychczas dwóch spotkaniach zdobyli 3 pkt pokonując drużynę z którą przed tygodniem mierzyła się Polonia,ekipę Eastfield Star AFC 2:1.W drugim swoim spotkaniu nasi rywale ulegli Calderside AFC 2:1.Lanarkshire Eagles jest dla nas kompletną niewiadomą jednak mimo tego jesteśmy w stanie powalczyć o zaksięgowanie na naszym koncie 3 punktów.Do zespołu po dłuższej przerwie powracają Damian Hornung,Karol Zimnicki,Patryk Ładyński oraz nasz środkowy pomocnik Dariusz Kawecki.Polonia bardzo solidnie przepracowała ten tydzień(frekwencja 16 zawodników),co napawa optymizmem przed najbliższym meczem.Ważne jest jednak aby nie popadać w samozachwyt,szczególnie po ostatnim wysoko wygranym spotkaniu,gdyż właśnie wspomniany samozachwyt może się okazać naszym największym przeciwnikiem.Koncentracja,wiara we własne możliwości oraz zaangażowanie to podstawowe czynniki które powinny przyświecać naszym graczom.Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione,możemy być pewni że Polonia pozostanie na miejscu lidera grupy,na które tak ciężko od pierwszego majowego treningu pracowała.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie

Division 2 Group 7

Lanarkshire Eagles - Polonia Glasgow