Z piekła do nieba !!!

W rozegranym dzisiaj spotkaniu Polonia pokonała Lanarkshire Eagles 6:4.Do przerwy do nasi rywale nieoczekiwanie prowadzili 3:1.Prawdziwy horror jaki zafundowali nasi piłkarze w dzisiejszym spotkaniu na szczęście zakończył się happy endem.Spotkanie rozpoczęło się od 2 fenomenalnych sytuacji dla naszego zespołu jednak nasz napastnik Michael O'friel przegrał rywalizację z golkiperem Eagles.Gdy wydawało się że bramka jest tylko kwestią czasu nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi.Nasi rywale w przeciągu 10 minut zaaplikowali nam 3 bramki.Kompletnie zaskoczona drużyna Polonii,konsekwentnie jednak dązyła do zmiany rezultatu i na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy Grzegorz Nowak zdobył pierwszą bramkę pewnie pokonują bramkarza Eagles.W przerwie trener Grzegorz Nowak dokonał 3 zmian które zdecydowanie wniosły ożywienie w szeregach naszej drużyny.Szczególnie wejście Arkadiusza Warsinskiego dało nową jakość gry naszej drużyny.Środek boiska został zdominowany przez wszędobylskiego Arka Warsinskiego i było kwestią czasu kiedy przyniesie to efekt w postaci bramek.Bramka na 3:2 pada po rzucie karnym za faul na naszym grającym trenerze Nowaku ,który sam wykorzystuje to co wywalczył.Chwilę poźniej jest już 3:3.Idealnie zagraną piłkę w uliczkę przez Nowaka dostaje Warsinski,który w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi.W tym momencie Polonia łapie rytm i wydaje się że przechyli wygraną na swoją korzyść.Jednak znów zawodnicy Eagles wylewają kubeł zimnej wody na gorące głowy naszych zawodników.Bramka z 20 metrów kompletnie zaskakuje naszą drużynę.Jednak tego dnia to Polonia wygladała lepjiej fizycznie i już kolejne akcje przynoszą sukces.Bramki na 4:4 oraz 5:4 to znów zasługa na najlepszego tego dnia na boisku Arkadiusza Warsinskiego.Dzieła zniszczenia dopełnił Nowak który pewnie pokonał płaskim strzałem bramkarza Eagles.

Cieszą 3 punkty i charakter który pokazała Polonia. Wyciągnać wynik z 3:0 to naprawdę spore osiągnięcie.Jednak ekipa Eagles obnażyła sporo naszych mankamentów,które musimy wyeliminować w najbliższym czasie

Lanarkshire Eagles - Polonia Glasgow 4:6 (3:1)

Bramki:Grzegorz Nowak 3,Arkadiusz Warsinski 3