Z liderem o komplet punktów !!!

Jutro o godzinie 14 Polonia będzie rozgrywać swoje spotkanie ligowe w ramach 3 kolejki Grupy 2B. Naszym przeciwnikiem będzie ekipa aktualnego lidera naszej grupy Fernhill United.W poprzedniej kolejce nasz zespół odniósł nieoczekiwanie porażkę 4:3 z drużyną L&N Academy,natomiast nasi najbliżsi rywale pewnie pokonali drużynę Govan United 6:1.

Z ekipą Fernhill United mieliśmy okazję zmierzyć się w sezonie przygotowawczym.Polonia musiała uznać wyższość rywali i schodziła pokonana z boiska w rozmiarze 3:2.

Co prawda jest to dopiero 3 kolejka spotkań i jeszcze do końca rozgrywek długa droga jednak jeśli mamy ciągle liczyć się w walce o awans do Division 1 musimy pokazać w meczu z liderem że ubiegłotygodniowa porażka to tylko wypadek przy pracy i powrócić na właściwy tor prowadzący do osiągnięcia celu.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich naszych sympatyków !!!

DIVISION 2B

Polonia Glasgow - Fernhill United (2.11.2014)

zbiórka godz.13:00 !!!

sędziuje: Anthony O'Malley