Tylko zwycięstwo !!!

W drugiej kolejce Polonia będzie podejmować ekipę L&N Academy AFC. Nasi rywale występowali w grupie 8 gdzie zdobyli 9 punktów ( 3 wygrane i 3 porażki).Bilans bramkowy to 24-17.Najlepszym strzelcem w drużynie naszych najbliższych przeciwników jest James Glen.

W pierwszej kolejce grupy 2B L&N Academy ulegli zespołowi Fernhill UTD 5:2.Nasz zespół po heroicznej walce w "10" przez blisko 60 minut wygrał 2:1 z drużyną Newton Vale.

Poloniści przystąpią do tego spotkania osłabieni brakiem grającego trenera Nowaka.Pod znakiem zapytania stoi również występ etatowego goalkeepera Artura Uznańskiego który po ostatnim spotkaniu ligowym narzeka na uraz stawu kolanowego.Ostateczna decyzja czy wystąpi zapadnie tuż przed spotkaniem.

Celem numer jeden jest zdobycie 3 punktów,nie ważne w jakim stylu zostanie to osiągnięte.Zapewne rywale po porażce będą chcieli udowodnić że była to tylko jednorazowa wpadka,jednak z pewnością nasi gracze pokażą przeciwnikom gdzie ich miejsce w szeregu.

TYLKO ZWYCIĘSTWO !!! POLONIO !!! TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!!

Serdecznie zapraszamy sympatyków Polonii na to spotkanie !!!

DIVISION 2 Group 2B

Polonia Glasgow - L&N Academy AFC  26.10.2014