Przerwa w rozgrywkach.Czas na sparing

Polonia rozegrała komplet spotkań na tym etapie tak więc czeka na dokończenie rozgrywek w pozostałych grupach i skompletowanie wszystkich przeciwników w grupie 2B. Czas przerwy wykorzystujemy na rozegranie meczu kontrolnego. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Eastend Rovers,która w grupie 3 zajęła trzecie miejsce gromadząc 7 punktów w sześciu rozegranych spotkaniach.Bilans bramek to 16-15.Jutrzejszy mecz będzie doskonałym momentem do testu nowego ustawienia oraz sprawdzeniu zawodników na różnych pozycjach.Zapewne trener Nowak da jutro pograć szczególnie zmiennikom którzy nie mieli zbyt dużo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności w rozgrywkach ligowych.Spotkanie sparingowe będzie jednym z elementów przygotowania drużyny do decydującej fazy gry w Division 2 w grupie 2B(drużyny które po rywalizacji w 8 grupach zajęły w każdej z nich drugie miejsce).Polonistów czeka twarda walka w grupie 2B(8 zespołów)  i jeśli chcą włączyć się do walki o awans do Division 1,każdy mecz muszą rozegrać na 110 % swoich możliwości.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej drużyny

Eastend Rovers - Polonia Glasgow

niedziela godz.14:00