Hitowe spotkanie grupy 7 !!! Polonia - Calderside AFC

W niedzielę 24.08 nasza drużyna rozegra najważniejsze spotkanie na tym etapie rozgrywek Grupy 7.Zwycięzca tego spotkania zapewne będzie drużyną która zapewni sobie awans do następnej rundy i prawo gry w Grupie 2A.Naszym przeciwnikiem będzie zespół Calderside AFC.W poprzednim spotkaniu pomiędzy naszą drużyną a gośćmi padł wynik remisowy 2:2.Bramki w tym spotkaniu zdobył nasz grający trener Grzegorz Nowak.Nasi rywale to zespół który również jak my nie zaznał dotychczas porażki(2 wygrane,1 remis).

Niestety nasz zespół przeżywa prawdziwą plagę kontuzji.Do kontuzjowanych wcześniej Mateusza Mroczka oraz Krystiana Kisielewicza dołączyli po ostatnim spotkaniu ligowym Daniel Chylik,Andrzej Przybytek oraz Krzysztof Kierys. Dodatkowo trener Nowak nadal nie może skorzystać z nieobecnych braci Leszczyńskich oraz Dariusza Kaweckiego.Z pozytywów cieszy na pewno powrót do zespołu Damiana Przepiórki,Patryka Ładyńskiego,Karola Zimnickiego oraz Damiana Hornunga.

Reasumując w najbliższym spotkaniu nasi zawodnicy muszą wzbić się na wyżyny swoich umiejętności i pokazać polski charakter do walki o każdy centymetr boiska.

Z Calderside nie ma straconych piłek,odpuszczenia zawodnika,braku koncentracji.Wiara we własne umiejętności i w dobrze przepracowany okres przygotowawczy sprawi że 3 pkt zostaną zaksięgowane na naszym koncie.To nasi rywale przyjeżdzają do nas i to oni powinni się obawiać srogiego lania !!!!

DO BOJU POLONIO !!!!

Arbitrem naszego spotkania będzie pan Kenny Brown

Zapraszamy serdecznie na to spotkanie wszystkich sympatyków Polonii !!!

Division 2 Group 7

Polonia Glasgow - Calderside AFC