Ostatni sprawdzian !!

Okres przygotowawczy zmierza ku końcowi.W najbliższą niedzielę Polonia rozegra swój ostatni sparing przed inauguracją rozgrywek ligowych w Division 2 Grupa 4.Pierwotnie naszym przeciwnikiem miała być ekipa Eastend Thistle jednak w środowy wieczór trener zespołu poinformował nas że będzie miał kłopot ze skompletowaniem składu na nasz mecz i muszą niestety zrezygnować z gry.W czwartek jednak znaleźliśmy zastępstwo i naszym przeciwnikiem będzie "niestety"drużyna z naszej grupy ekipa Southside Utd. Z jednej strony będziemy mogli przyjrzeć się naszym rywalom z którymi zmierzymy się już w drugiej kolejce tj 5.08(wtorek),z drugiej jednak sami siebie zdemaskujemy.Jedno jest pewne,Polonia przystąpi do tego spotkania w swoim najsilniejszym zestawieniu i będzie chciała podtrzymać swoją passę zwycięstw (3 wygrane bilans bramek 16-2).

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Polonia Glasgow - Southside Utd

5.08 niedziela