Zaczynamy walkę o awans do Division 1

Już jutro po ponad miesięcznej przerwie w ligowych rozgrywkach rozpoczynamy walkę o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.Z racji zajęcia drugie miejsca w grupie 7 nasza drużyna znalazła się w grupie 2B. Każda z 7 nowych drużyn zapewne stawia sobie taki sam cel jaki przyświeca naszej ekipie czyli zajecie pierwszego miejsca premiowanego awansem.Na początku naszej drogi ku Division 1 staniemy na przeciw drużynie Newton Vale.Nasi rywale zajęli drugie miejsce w grupie 3(przegrali walkę z Brunswick Amateurs).W 6 spotkaniach zgromadzili 13 pkt(4-1-1).Bilans bramek to 35-6.

Polonia przystępuje do tego spotkania w optymalnym zestawieniu,podbudowana ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Third Lanark(grupa 2A) w Presidents Cup.

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak bardzo ważne jest dobre wejście w rytm meczowy.Dlatego 3 punkty w jutrzejszym meczu są bardzo istotne jeśli chcemy osiągnąć nasz cel jakim jest AWANS !!!

Serdecznie zapraszamy sympatyków Polonii na to spotkanie !!!

Division 2   Group 2B

Newton Vale - Polonia Glasgow   19.10.2014